Forum για την πόλη

Παπάγου Χολαργού

Οι συνδυασμοί που θα συμμετάσχουν στις Δημοτικές Εκλογές

16/05/2019
Τελευταία ενημέρωση: 16/05/2019 11:55


Οι 6 συνδυασμοί που θα συμμετάσχουν στις Δημοτικές Εκλογές της 26ης Μαΐου 2019

 

 

"ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ΚΩΣΤΑΣ ΤΙΓΚΑΣ"

 

Υποψήφιος Δήμαρχος

ΤΙΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ

 

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

Δημοτική Ενότητα Παπάγου

1. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΑΥΛΩΝΙΤΟΥ-ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΗ (ΡΟΥΛΑ)-ΦΛΩΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3. ΖΑΠΡΑΪΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΟΔΥΣΣΕΑ
4. ΚΟΥΒΑΡΙΤΑΚΗ-ΑΡΚΟΥΜΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΛΕΒΕΝΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΝΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΛΕΟΥΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
7. ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ-ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΜΕΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
9. ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΥΣΙΠΠΟΥ
10. ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ11. ΣΤΑΪΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΟΣ
12. ΤΖΙΜΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13. ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14. ΧΑΛΙΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
15. ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Δημοτική Ενότητα Χολαργού

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΖΗΣΙΜΟΥ
2. ΑΚΑΛΕΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ-ΘΕΟΔΩΡΑ (ΛΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΑΝΔΡΙΤΣΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΝΤΩΝΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ
4. ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
5. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΒΛΑΧΟΣΤΕΡΓΙΟΥ-ΣΜΙΤΖ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΓΚΛΕΖΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΔΡΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
10. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ
11. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12. ΚΕΤΣΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΛΕΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΖΗΣΗ
14. ΜΑΤΖΟΥΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
15. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
16. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
17. ΠΕΠΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18. ΠΟΡΤΕΛΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
19. ΡΙΖΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
20. ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ (ΒΑΛΜΑΡΗ) του ΣΑΒΒΑ
21. ΦΙΛΗ ΕΥΘΑΛΙΑ-ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
22. ΦΟΥΡΤΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
23. ΧΑΛΟΥΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
24. ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

"ΔΙΚΤΥΟ ΠΟΛΙΤΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΥ"

 

Υποψήφιος Δήμαρχος

ΖΗΚΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

 

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

Δημοτική Ενότητα Παπάγου

1. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΔΕΛΗΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΚΟΥΤΣΗ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΜΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ
5. ΜΑΡΚΟΥ ΒΕΡΩΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΜΗΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
8. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ
9. ΠΡΕΒΕΖΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΣΙΑΦΑΚΑ ΣΙΣΣΥ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11. ΣΚΑΛΤΣΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΛΟΛΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
12. ΤΣΑΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δημοτική Ενότητα Χολαργού

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΡΙΑΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΒΑΡΒΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ - ΟΥΡΑΝΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
3. ΒΕΡΓΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
4. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
5. ΔΙΒΑΡΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
6. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
8. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΚΑΛΑΘΑΣ ΙΑΣΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΚΑΜΠΟΥΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΙΡΙΑ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
11. ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12. ΚΩΝΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13. ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΟΡΕΣΤΗ
14. ΜΑΣΟΥΡΟΥ ΖΩΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
15. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
16. ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
17. ΠΙΕΡΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18. ΣΑΡΙΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ
19. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
20. ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
21. ΣΤΡΑΤΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
22. ΣΥΜΒΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
23. ΧΑΜΠΙΜΠΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
24. ΧΑΡΙΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

 

 

"ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΥ"

 

Υποψήφιος Δήμαρχος

ΡΕΚΛΕΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

Δημοτική Ενότητα Παπάγου

1. ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
2. ΚΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΛΕΜΟΝΤΖΟΓΛΟΥ ΤΡΥΦΩΝΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
4. ΛΙΤΣΑΡΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΗΣ του ΛΟΥΚΑ6. ΠΑΠΑΛΥΜΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
7. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΥ
8. ΧΑΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΨΑΡΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δημοτική Ενότητα Χολαργού

1. ΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΓΙΟΣΤΡΑΤΙΤΗ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ (ΠΟΛΥ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
3. ΑΜΕΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
5. ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΑΧΥΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ
7. ΓΑΛΑΝΑΚΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΓΚΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
9. ΔΑΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
10. ΖΑΡΛΑΚΟΥΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΖΑΧΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
12. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
13. ΚΕΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
14. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΑΣΩΝ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
15. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
16. ΛΕΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΛΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
17. ΛΥΓΕΡΟΥ-ΤΖΙΑΝΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ(ΒΑΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18. ΜΑΝΔΕΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
19. ΜΑΡΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20. ΠΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
21. ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ(ΒΑΓΓΕΛΙΩ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
22. ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
23. ΣΑΛΝΤΙΓΚΕΡ ΜΑΡΙΟ του ΡΑΛΦ
24. ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
25. ΣΒΩΛΑ ΑΓΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
26. ΣΠΑΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
27. ΣΠΥΡΑΤΟΥ ΘΑΛΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
28. ΤΑΝΤΗ - ΓΑΖΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΠΑΥΛΟΥ
29. ΤΕΡΤΙΠΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
30. ΤΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
31. ΤΣΟΥΝΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
32. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

 

"ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΥ"

 

Υποψήφιος Δήμαρχος

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

Δημοτική Ενότητα Παπάγου

1. ΒΕΝΤΟΥΖΑ - ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΖΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3. ΚΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΚΡΑΣΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΚΥΦΩΝΙΔΟΥ - ΚΑΒΒΑΔΑ ΑΘΗΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
7. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΙΣΗ
8. ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΑΚΗ - ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΑΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΠΑΡΙΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) συζ. ΙΩΑΝΝΗ
10. ΠΑΤΣΑΡΙΣΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΩ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
11. ΣΑΡΔΕΛΛΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12. ΣΟΥΡΑΝΗ ΑΓΛΑΪΑ (ΛΙΛΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
13. ΤΣΟΥΡΟΠΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
14. ΥΦΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15. ΧΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Χολαργού

1. ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΥ - ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΑΥΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΒΑΛΥΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗ ΚΥΡΑΝΗ (ΡΑΝΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ - ΚΑΡΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
6. ΔΙΕΡΩΝΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΖΟΥΛΙΑ - ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9. ΚΑΣΚΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΚΟΜΙΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
11. ΛΑΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12. ΛΙΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14. ΜΑΛΑΓΑΡΔΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15. ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΜΑΝΟΥΣΟΥ
16. ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ - ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
17. ΜΠΑΡΜΠΑΚΟΥ ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
18. ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
19. ΜΠΟΥΦΟΥΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΒΗ) συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ20. ΝΙΚΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ (ΒΙΚΥ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
21. ΝΟΜΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
22. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ (ΜΕΝΙΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
23. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ συζ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
24. ΠΑΣΧΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
25. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
26. ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΥΡΩΝΟΣ
27. ΡΟΥΦΟΓΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
28. ΣΙΑΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
29. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
30. ΤΡΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
31. ΤΣΑΓΚΑΝΟΥ - ΤΖΟΥΑΝΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ (ΕΝΤΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
32. ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
33. ΦΙΛΟΣΟΦΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
34. ΧΑΡΑΚΤΙΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

 

"με τον Νικήτα"

 

Υποψήφιος Δήμαρχος

ΚΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

Δημοτική Ενότητα Παπάγου

1. ΒΑΡΑΔΙΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΔΕΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΕΛΙΝΑ) του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
3. ΔΡΟΥΓΟΥΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
4. ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΛΙΟΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6. ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
7. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΠΛΟΥΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9. ΣΤΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
10. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Χολαργού

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΜΙΧΑΗΛ
3. ΓΑΡΟΥΦΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ (ΚΛΑΙΡΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΓΚΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΖΕΡΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
8. ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9. ΚΟΥΖΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ10. ΚΟΥΖΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΚΟΥΤΟΥΛΟΓΕΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΖΩΗ ΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
13. ΜΠΟΥΖΑΜΠΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
14. ΠΑΝΤΕΛΙΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15. ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΥ
16. ΠΑΡΙΣΗ ΕΥΦΗΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17. ΣΑΓΓΑΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18. ΣΑΝΤΑΜΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
19. ΣΙΝΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
20. ΣΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21. ΣΩΦΡΟΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
22. ΤΕΡΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
23. ΤΟΥΜΑΡΑ ΚΕΦΑΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
24. ΤΣΟΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
25. ΦΕΓΚΑΛΙ ΕΛΕΝΑ του ΤΖΟ
26. ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗ ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
27. ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

"συν.πολις ΠΑΠΑΓΟΣ- ΧΟΛΑΡΓΟΣ"

 

Υποψήφιος Δήμαρχος

ΤΟΥΤΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

 

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι

Δημοτική Ενότητα Παπάγου

1. ΔΕΛΗΒΕΛΙΩΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΔΕΜΕΣΤΙΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
3. ΚΑΨΑΣΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΜΙΝΩΑ
4. ΚΙΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΟΥΚΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΚΡΑΪΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΛΙΝΟΞΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
9. ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΛΙΒΕΡΙΟΥ

Δημοτική Ενότητα Χολαργού

1. ΑΚΤΥΠΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΑΛΕΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ5. ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
6. ΓΕΡΟΝΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ
7. ΓΚΙΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΓΥΦΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
9. ΖΑΜΠΟΥΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΗΤΑ
10. ΚΑΪΤΣΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΚΑΠΟΥΡΑΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
12. ΚΑΡΑΜΑΤΖΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΚΑΤΣΙΑΔΡΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
14. ΚΟΝΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15. ΚΟΥΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
16. ΚΟΥΜΟΥΤΣΕΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
17. ΚΤΙΣΤΑΚΗ-ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΙΤΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
18. ΜΑΛΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ
19. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΛΟΥΚΑ
20. ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΡΙΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
21. ΠΕΤΙΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
22. ΠΟΛΛΑΤΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ (ΚΙΜΩΝΑΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
23. ΡΕΤΣΙΝΙΑ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
24. ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
25. ΦΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
26. ΧΑΛΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ